1) Ne tür yöntemlerle abone olabilirim?
Şu an Aydınlık Gazetesine sadece Paypal üzerinden abone olabilirsiniz. Paypal ile kredi kartı bilgileriniz veya banka kartı bilgileriniz güvende olup, herhangi bir kart bilginiz tarafımızda saklanmayacaktır. Paypal'a ücretsiz olarak bir kaç dakika içinde üye olabilirsiniz.  İleriki aşamalarda farklı abonelik yöntemlerinide devreye sokmaya düşünüyoruz.
 Sık Sorulan Sorular
2) Paypal ile Ödeme Yaptıktan sonra Aboneliğim Nasıl Başlayacak?
Paypal ile ödeme yaptıktan hemen sonra Paypal için kullanmış olduğunuz eposta adresinize tarafımızdan bir eposta gelecektir. O epostada abonelik kullanıcı adınız (Kullanıcı adınız Paypal hesabınızda kullandığınız eposta adresş olacaktır) ve abonelik giriş şifreniz tarafınıza gönderilmiş olacaktır. Size gönderilen epostadaki talimatları takip ederek çok kısa bir sürede Aydınlık Gazetesini okumaya başlayabilirsiniz. Şayet herhangi bir sebepten dolayı eposta gelmez ise önce spam klasörünüzü kontrol ediniz ve gene gelmediyse lütfen [email protected] adresine konuyu iletiniz.
3) Aboneliğimi Nasıl Sonlandırabilirim?
Herhangi bir sebepten dolayı aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz lütfen [email protected] adresine konuyu iletiniz. En son yapmış olduğunuz ödemenizin bitiş süresine istinaden aboneliğiniz sonlandırılacaktır.
4) Abone Oldum ama Erişim Sağlayamıyorum?
Lütfen size göndermiş olduğumuz kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Eğer halen giriş sağlayamadıysanız lütfen [email protected] adresine konuyu iletiniz veya İletişim sayfasındaki formu doldurunuz.
Ana Sayfa
Abone Ol
SSS
İletişim
Abone Giriş